2% z dane

DARUJTE 2% Z DANE PARAKLUBU KOŠICE AJ VY!

Ahojte priaznivci parašutizmu!

Opäť sa blíži obdobie, kedy sa budú podávať daňové priznania a bude možnosť usmerniť odvod 2% z daní, pre rôzne športové a iné záujmové organizácie.

V prvom rade Vám chcem poďakovať za našu podporu v minulých rokoch, aj vďaka nej je možné uskutočňovať akcie ako  Medzinárodná súťaž v presnosti pristátia Cassovia, MDD, Aero Mikuláš  a p.

V tomto roku sa súťaž „Cassovia 2024“  a Memoriál J.Čekana uskutoční  6.septembra 2024 v piatok, ako sprievodná akcia Leteckých dní VUC KE, bližšie údaje budú v Propozíciách , ktoré budú zverejnené na stránke www.aeroklubkosice.sk /resp. www.paraklubkosice.sk /

Bude to už XXXIV. ročník súťaže, ktorá je najstaršia v „porevolučnej“ ére  Slovenska a koná sa bez prerušenia! Zároveň to bude XVIII. ročník Memoriálu J.Čekana.

Preto by som Vás, príp. Vašich známych, ktorých môžete osloviť, chcel požiadať v mene našich parašutistov, ak sa neviete rozhodnúť inak, aby ste podporili náš šport, ktorý je bez akýchkoľvek dotácií od štátu od roku 1991.

Pripájam tlačivá, kde sú údaje o našej ZOĆ. Ak si podávate daňové priznanie sami, potreboval by som, aby ste mi aspoň mailom zaslali sumu ktorú poukazujete, príp. ak Vám to nerobí problém, tak odfotenú kópiu strany, kde sa poukazujú 2%. / kvôli zúčtovaniu a zdokladovaniu v našej organizácii /.

Ak Vám vykonáva zúčtovanie preddavkov zamestnávateľ, potreboval by som toto potvrdenie zo mzdovej účtárne, ja vypíšem tlačivo na 2% a odnesiem na Daňový úrad v KE /príp. ho zaneste sami /.

Tí čo ste mimo KE, tak je potrebné, aby ste odniesli tlačivo „ Vyhlásenie“ na 2%, s potvrdením z účtárne Vášho zamestnávateľa, na príslušný D.Ú. podľa bydliska. / taktiež mi aspoň napíšte sumu akú poukazujete, príp. mi pošlite kópiu ak Vám to nerobí problém /

Vy čo si robíte daňové priznanie sami, tak urobte toto Vyhlásenie na daňovom priznaní do konca marca, zamestnanci tak môžu urobiť do konca apríla.

V prípade nejasností ma kontaktujte:

Anton Dzuričko, Dénešova 43, Košice 040 23 , tel. 0905 630 796 ,

maildzurickoa@pobox.sk, navigator200@gmail.com,

Za všetkých paragánov Vám vopred ďakujem!

Blue skies!

Formuláre na stiahnutie